• Ново
Виолетова Змеј 5.5/6/7/7.5/8Змејот се Справи со Остар Раб Коса за Сечење Shears - Pet/Куче Чешлање Ножици со Торба - Совршени за Берберот или домашно Милениче Groomer (5.5 inch)
zoom_in

Виолетова Змеј 5.5/6/7/7.5/8Змејот се Справи со Остар Раб Коса за Сечење Shears - Pet/Куче Чешлање Ножици со Торба - Совршени за

DEN 455.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

MATERIALl : 440 C Одделение од нерѓосувачки челик, заврши нерѓосувачки челик изградба кој е издржлив, функционални и многу силен.Острицата : сечилото е многу остро и се изедначи со најдобриот сечење Агол од 45 степени.ЧИСТА рачно изработени : Деликатна завртка и silencer дизајн, овие детали дизајни се покаже на high-end квалитетот на режа.СОВРШЕН ДИЗАЈН : Инженерство структура дизајн ви овозможува да зафат нив многу comfortablely и намалување на пазарот на интензитетот на вас.Овој дизајн insures минимален ризик за повторувачки движења повреда.Ергономски Криви/наведна прст, палец дупка/прстен да помогне да се намали рака, рака,лактите, рамото, вратот и грбот.За Професионална и Домашна Куче / Миленичиња Чешлање Shears Употреба.Големина : 5.5"/6"/7"/7.5"/8"Материјал : 440 CHardness : 62 HRC Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот Остар нож ,брзо сечење.Совршен за берберот или домашно милениче groomer.

Избор на купувачот..