• Ново
ShearsDirect PLQ10-80GSET Сет од 8 Прави и Криви Стриже
zoom_in

ShearsDirect PLQ10-80GSET Сет од 8 Прави и Криви Стриже

DEN 516.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Јапонски 440 C нерѓосувачки челик.Форумот се справи.Прилагодливи Тензија Knob.Доживотна Гаранција.Случајот се вклучени.Група на Јапонски 440 C од нерѓосувачки челик, 8" Shears во прави и Криви нож, злато/БАКАР Титаниум, со ергономски форумот се справи, еден постојан прст одмор, и злато скапоцен камен на вредноста тензија knob.

Избор на купувачот..