• Ново
Grunwerg Jesmond Моделот Табела Ножеви, 18/0 Нерѓосувачки Челик, Огледало Заврши, Школка Мотив - Секојдневно Парохија Прибор за јадење (Пакување од 12)
zoom_in

Grunwerg Jesmond Моделот Табела Ножеви, 18/0 Нерѓосувачки Челик, Огледало Заврши, Школка Мотив - Секојдневно Парохија Прибор за јадење

DEN 961.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Вредност Прибор за јадење, Стилски Дизајн – Маси Ножеви (240mm).Издржливи 18/0 Нерѓосувачки Челик со Огледало Финиш.Деликатна Школка Мотив на Справи.Целосна велика БРИТАНИЈА Големини - Продадени во Пакети од 12. Со квалитет и издржливост како стандардни опции на Grunwerg опсег, Парохија прибор за јадење колекција е тешко носи и нуди одлична рамнотежа помеѓу стилот и вредност за пари.Направена од 18/0 Нерѓосувачки Челик што се одржува добри дамка на корозија и високи заврши, ова прибор за јадење е идеален за секојдневна употреба и висока јачина на звук места како што се куjни, ресторани и угостителство.Секој опсег е 100% машина за миење садови безбедно и има 2 години, без гужва гаранција.На Jesmond моделот го преживеа тестот на времето, и понатаму останува цврста омилени со својот елегантен, тече линии и декоративни, школка дизајн на база на дршката.Комплементарна да и модерни и традиционални место прилагодувања, овој прибор за јадење е главен во собата за одлична цена со 12 различни јадење курс опции да изберете од.Основан во 1945 година, Grunwerg е наградуван производител и снабдувач на квалитетот housewares и угостителство производи, врз основа на Челик Градот Шефилд.Specialising во премиум нерѓосувачки челик производи, Grunwerg спектар останува производ на избор меѓу професионалци во прехранбената индустрија.

Избор на купувачот..