• Ново
Kisstop 4 во 1 Нож Острилка,4-Фаза Кујнски Нож Sharpeners со Дијамант, Керамички, и Волфрам Челична Прачка(Црвено)
zoom_in

Kisstop 4 во 1 Нож Острилка,4-Фаза Кујнски Нож Sharpeners со Дијамант, Керамички, и Волфрам Челична Прачка(Црвено)

DEN 191.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【4 Во 1 Нож Острилка】4 во 1 Мулти-Функција Нож Острилка, Посебно за ножици; волфрам челик сечилото за крупни мелење; дијамант слот за фино брусење; керамички слот за прецизност мелење. 【Не се Лизга и Ергономски Дизајн】тешки-должност не се лизга гумени база обезбедува крајна контрола волфрам челик сечилото за крупни мелење; дијамант слот за фино брусење; керамички слот за прецизност мелење.Тешки-должност не се лизга гумени база обезбедува крајна контрола & зголемува безбедноста.Дршката е ергономски облик за максимална контрола, Употреба дома, на отворено или дури и на патот додека кампување. 3 Чекори нож острат систем, 2st дијамант острат род поправки и straightens оштетени ножеви пред 3nd слот sharpens да се врати на својот V-форма.Конечно, 4rd слот парична казна песни за чиста полски.Брзо се острат,3 Чекори нож острат систем, 2st дијамант острат род поправки и straightens оштетени ножеви пред 3nd слот sharpens да се врати на својот V-форма.Конечно, 4rd слот парична казна песни за чиста полски.

Избор на купувачот..