• Ново
Бамбус Нож Блок без Ножеви,Универзална Кујнски Нож Носителот Складирање Организатор со Ножици Слот
zoom_in

Бамбус Нож Блок без Ножеви,Универзална Кујнски Нож Носителот Складирање Организатор со Ножици Слот

DEN 575.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

КАПАЦИТЕТ : нож држачот за кујна контра држи до 13 ножеви со екстра слот за ножици или острат прачки.Ве молиме имајте предвид дека сите ножеви не се вклучени.МАТЕРИЈАЛ : Кујнски нож држачот е изработен од природен бамбус,кој е силен и здрав да се одржи кујнски ножеви сетови.Одличен организатор за ножеви и направи ножеви повеќе достапни за готвење.Идеален помошник за кујна.НЕ се ЛИЗГА : не се лизга на дното спречува бифтек нож блок од лизгање на шалтер врвот,може безбедно да се користи.Да ЗАЧУВАТЕ ПРОСТОР : Ставање на ножеви во фиока во хаотичен начин зазема многу простор, и нашите кујнски нож организаторот може да го чувајте ножеви добро.На неуредна ножеви во фиока може да го изгребат вашите раце кога ќе се земе ножеви, но со користење на нашите нож носителот може да се избегне овој проблем.Лесно да се чисти и да се исуши.Материјал : Природни Бамбус.Големина на : 6.3*5.1*9.8 инч.Она што ќе добиете за : 1 HTB бамбус нож блок.HTB нож блок е безбедно да се користи,никогаш не би се грижите за hurtting со ножеви предизвика сите перки се скриени во држачот.HTB нож носителот може да се филтрираат вода брзо. 3 отворите за вентилација се направи тоа лесно да се чисти и да се исуши.

Избор на купувачот..