• Ново
Seupeak Мебел Перница 4 Парчиња на D30xH20 mm Гумени нозе Анти - Вибрации База за Звучник Засилувач за Подот Заштита, Анти - Лизга и Анти-Вибрации
zoom_in

Seupeak Мебел Перница 4 Парчиња на D30xH20 mm Гумени нозе Анти - Вибрации База за Звучник Засилувач за Подот Заштита, Анти - Лизга

DEN 1821.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

За подобро да се изолира на говорникот, вибрации помеѓу звучникот и подот, најдобро е да ја користите за тешко подот.Гума има висока еластичност, стареењето на корозија и отпорност на корозија.Без разлика на нивото на јазик, имајќи ги релативно фиксни е добра работа за стегање на басот.Направен од синтетичка гума материјал.Размислување за големината го прави тешко да се солза, освен.Тоа е лесен за употреба, само повлечете го возач надвор од говорникот да се вежба дупки и место Т-ореви.Погоден за Hi Fi јазик, засилувачи, и автомобил subwoofers. " добредојдовте во нашата продавница Среќен шопинг!" 4 парчиња на D30x H20mm гумени нозе анти - вибрации база за звучник amplifierfeature : за подобро Да се изолира на говорникот, вибрации помеѓу звучникот и подот, најдобро е да ја користите за тешко подот.Гума има висока еластичност, стареењето на корозија и отпорност на корозија.Без разлика на нивото на јазик, имајќи ги релативно фиксни е добра работа за стегање на басот.Направен од синтетичка гума материјал.Размислување за големината го прави тешко да се солза, освен.Тоа е лесен за употреба, само повлечете го возач надвор од говорникот да се вежба дупки и место Т-ореви.Погоден за Hi Fi јазик, засилувачи, и автомобил subwoofers.спецификација : Материјал : пластични, Гумени дијаметар ( мали крајот) : 20mm/ 0.78" Гума дијаметар ( голема крајот) : 30мм/ 1.18" Мала дупка со дијаметар : 5mm/0.19" Голема дупка со дијаметар од 12mm/0.47"Висина : 20 mm/0. 78 инчи Пакет Содржина : 4 x гумени нозе ве Молиме овозможи 2-3% грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не ум oefore нарачување На производ фотографии се направени во вид, затоа што снимањето е различна од светлината и на екранот, може да биде боја разлика, стоките се предмет на вистинскиот вид ВИ БЛАГОДАРИМЕ!за повеќе информации, ве молиме видете ја опис на производот подолу.

Material:
rubber
Rubber diameter ( small end):
20mm/ 0.78
Rubber diameter ( large end):
30mm/ 1.18
Small hole diameter:
5mm/0.19
Large hole diameter 12mm/0.47 :
Height:
20 mm/0. 78 inches
Package Contents:
4 x rubber feet :
Please allow 2-3% error due to manual measurement and make sure you do not mind oefore ordering :
The product photos are taken in kind, because the shooting is different from the light and the display, there may be color difference, the goods are subject to the actual kind :
THANK YOU! :
for more information, please see the product description below. :

Избор на купувачот..