• Ново
Angelhoo Порибување на Носителот 3 Избрани Стилови Смола Порибување на Закачалка Снешко со Плетени Џемпер Порибување на Куки за Камин Мантија Божиќ Оркестарот
zoom_in

Angelhoo Порибување на Носителот 3 Избрани Стилови Смола Порибување на Закачалка Снешко со Плетени Џемпер Порибување на Куки за Камин

DEN 478.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Пакетот Вклучува : здрав порибување на држачи за на камин мантија се со 2-фунти капацитет.Можете да ги користите како мантија порибување на закачалки да се откажам вашиот Божиќ чорапи и други Новогодишни украси да се направи целата сцена целосно интегриран.Здрав Порибување Куки : Деликатна класичен Божиќ дизајн и премиум смола материјал се совршени за Божиќ украси.Тие се едноставен и елегантен.Можете да додадете фиксна лента на дното, што нема да падне или да наштети на домашните миленици или на децата.Прекрасен Дизајн : Карактеристики снешко со сина шамија и кафеава капи кои форми како ирваси и малку мечка или був во текот на капи.Овие порибување носители се прекрасни Новогодишни украси.Божиќ Подарок : Божиќ снежен човек порибување на носителот може да се користи на било mantel или полица.Неговата симпатична изглед го прави совршен подарок за семејството и пријателите.Напомена : Ние гарантираме дека нашите производи ќе бидат во сосема нова состојба.Ве молиме бидете сигурни дека не постои било каква штета на производ по приемот на производот.Ве молиме e-mail на услуги на клиентите тим кој ќе биде подготвен да им помогне ПОБРЗО.Опис : Овој Божиќ снежен човек порибување кука може да се користат за да се откажам подароци или мали Божиќ украси со една симпатична изглед, смола материјал го прави тоа цврсти и трајни производи за долго време се користи.Спецификација : Име : Божиќ снежен човек Порибување Holder Material : Resin Size : околу 165*115*88mm/6.50*4.53*3.46 in Net Тежина : околу 700g Type На : Noel Type Б : Snow Type C : Peace Packing Листата : Божиќ снежен човек Порибување на Носителот * 1.

Name:
 Christmas Snowman Stocking Holder
Material:
 Resin
Size:
 about 165*115*88mm/6.50*4.53*3.46in
Net Weight:
 about 700g
Type A:
 Noel
Type B:
 Snow
Type C:
 Peace
Packing List:
Christmas Snowman Stocking Holder * 1 :

Избор на купувачот..