• Ново
Olympia Данска 21 ги Носи-во Фабрика, Вино
zoom_in

Olympia Данска 21 ги Носи-во Фабрика, Вино

DEN 4080.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Висок квалитет на алуминиум заклучување се справи систем, и 4 тркала фабрика дизајн, ви овозможува губење на слободно движење во сите правци.Контрола рачка на дното за лесно превоз.Внатрешни divider со дополнителни внатрешни работи zip мрежа џеб и тока вратоврска падови помогнат во обезбедувањето на вашата облека.Исто така, вклучува монтажни јасно TSA 3-1-1 влажни zip торбичка.Елегантно влијаеше целосно поместена внатрешни работи покривачки, со скриена преграда во внатрешноста на проширување областа на носење на големината само (патент #Zl201620300468.7).Проширување за дополнителни пакување капацитет.Случај Димензии : 21x14x9 инчи.Проширување за дополнителни пакување капацитет.Случај Димензии : 21x14x9 инчи ; 3600 сертификати.во. / 59 Л Боја : Вино.

Избор на купувачот..