• Ново
Пет Електрични Помине Clipper,Електрични Помине Полирач Куче, Мачка Пет Електрични Помине Clipper домашно Милениче мачка Материјали
zoom_in

Пет Електрични Помине Clipper,Електрични Помине Полирач Куче, Мачка Пет Електрични Помине Clipper домашно Милениче мачка Материјали

DEN 215.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

миленичиња нокти clipper , Миленичиња нокти мелница Трајни Ергономски Дизајн : дршката дел е направен од силикон материјал, кој може да се апсорбираат вибрациите и да се чувствувате добро.Долготрајната употреба нема да предизвика штета.Дршката дел е голем во големина и краток во должина, која е погодна за рака држи, која штеди напори и не е лесно да се лизга надвор.Тоа може да го намали ризикот од нивно кратење нокти или повреда на животните, и се потрајни, но треба да се напомене дека секој мелење време не може да биде подолг од 5 минути.мачка електрични помине clipper,куче помине мелница Ергономски дизајн.ниско ниво на бучава Ниско ниво на Бучава Дизајн : звукот и вибрациите на миленичиња нокти мелење направи многу домашни миленици се чувствувате под стрес.Сепак, нашите електрични миленичиња нокти мелница усвојува напредна мотор со шепот го исклучите технологија, и бучавата е контролирана подолу 60 децибели, што може да ја спречи миленици од страв, од вознемиреност и одвратност, се одржува мирна држава, и да помогне да се удар побрзо и полесно рамен миленици шепа.мачка електрични помине clipper,куче помине мелница Дијамант мелење глави се повеќе ефикасен од средување на миленичиња нокти ножици, може да го намали ризикот од намалување на канџи или повреда на животните, и се потрајни, но треба да се напомене дека секој мелење време не може да биде подолг од 5 минути.Пет електрични помине clipper Безбедно Функционирање и Прецизни Кроење : Ова куче помине мелница користи напредна дијамантски барабан мелење главата да овозможи најбезбедно и повеќето удобно милениче ноктот мелница.Се препорачува од страна на ветеринари и миленичиња чешлање експерти, тоа може да биде безболна и прецизна за да се намали миленичиња нокти насекаде да ги направи неспокојот.Спецификации : Тип : електрични помине clipper Quantity : 1set Colors : Бела/ Black Speed : 6000 Power : 1.5 WMaterial : Дијамант+PC+ABSDrill малку материјал : diamond Input : AC100 V-240 V 50 HZ/60 Hz Output : 5 V/800m ACharging време : 2-3 hours Working време : 3-5 hours Product големина на : 15.5*3.3*3.7 cm/6.09 *1.30 *1.45 инч(L*W*H)Тежина : 200 g/7.05 oz Package : 1*електрична помине clipper1*USB полнење податоци cable1*Блистер внатрешна support1*Корисникот Manual1*Пакување кутија.

Избор на купувачот..