• Ново
Alitee Голи Акрилик Лажни Нокти, Безбедно Плоштадот Мат Луксузни Лажни Ноктите Сет на 24, 12 Големини Ковчег Долго Притиснете на Ноктите, со Лепак Налепница Матурска Жен
zoom_in

Alitee Голи Акрилик Лажни Нокти, Безбедно Плоштадот Мат Луксузни Лажни Ноктите Сет на 24, 12 Големини Ковчег Долго Притиснете на

DEN 232.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Safe Материјал : Ултра-долго притискање помине додатоци се направени од акрилик материјал, кој е еко-пријателски, невкусна, а не да му наштети на вашите раце.Можете да ги користат со доверба.Пакет Листата : Постојат Мат Лажни Нокти во пакет и има 12 различни големини за да изберете од.Ќе може да го изберат најсоодветен помине според големината на вашите нокти капак.Исто така, тоа е лесно да се намали и датотека за било должината и обликот ви се допаѓа.Заштеда на Време : Акрилик лажни ноктите со лепак може да го земете вашиот омилен нокти за само 5 минути без да се чека во нокти салон.И тоа може да заштедите време ефикасно.Ако ви се грижи кога отстранување подоцна, лажни нокти може да се рециклираат.Широка Употреба : Мода вештачки нокти декорација, совршен избор за Свадба, Матурска, Датира, ноќта на Вештерките, Божиќ, Valenti Ден, Подароци, Годишнина Церемонија и Секојдневниот Живот.Голи полно работно покритие sequined лажни ноктите се исто така многу погодни за нокти салони и DIY дома помине уметност.Најдобар Подарок : Плоштадот Луксузни Лажни Нокти во Собата е многу погодна за Божиќ подароци за вашата девојка.И тоа е исто така одличен подарок за пријателите и за семејството.Тоа е погоден за родендени, Денот на Благодарноста, Денот на Вљубените, ноќта на Вештерките, итн.Опис : Ултра-долго притискање помине додатоци се направени од акрилик материјал, кој е еко-пријателски, невкусна, а не да му наштети на вашите раце.Акрилик лажни ноктите со лепак може да го земете вашиот омилен помине уметност за само 5 минути, што можете повеќе шармантен, што е удобен и лесен за да го применуваат.Карактеристики : 1. Здрав и лесен за употреба.2. Различни големини за да изберете од.3. Лажни ноктите лесно може да се скрати и претставки до било должината и обликот ви се допаѓа.Спецификација : Име : Прекрасни Долго Лажен Nails Quantity : лажни nails Size : За 14.3*7.7*1.5 cm/5.63*3.03*0.59 in Weight : За 30g Пакување Листа : 24*Лажни Nails1*Лепак Информации : 1. Лепак може да падне природно по една недела или така.2. Поради светлосни ефекти и снимање агли, постои боја разлика во производ, ве молиме да се разбере.3. Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.

Name:
Gorgeous Long Fake Nails
Quantity:
false nails
Size:
About 14.3*7.7*1.5cm/5.63*3.03*0.59in
Weight:
About 30g
Packing List:
24*Fake Nails :
1*Glue :
Notice:
1. The glue can fall off naturally after a week or so. :
2. Due to the lighting effects and shooting angles, there is a color difference in the product, please understand. :
3. Due to manual measurement, there is a tolerance in the product size. :

Избор на купувачот..