• Ново
Ноктите Clippers Дами И Мажи Убавина Нокти Преносни апарати за Домаќинство Челик Професионални Алатки 16 Парчиња, 1 Парче Интегрален Сива Ноктот Машина (Боја : Б)
zoom_in

Ноктите Clippers Дами И Мажи Убавина Нокти Преносни апарати за Домаќинство Челик Професионални Алатки 16 Парчиња, 1 Парче Интегрален

DEN 1922.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Ноктите машина во собата може да ги намали сите нокти, чисто, да ги задржи вашите нокти и ноктите чиста и уредна.Совршена како подарок за мажите и за жените!Исто така добро за семејства и пријатели.Висок квалитет, од нерѓосувачки челик помине ножици сет : висока цврстина, доста издржлив, лесен да се зачува, секоја алатка работ постојано полиран, така што ќе го користите удобно, корисна, остар нерѓосувачки челик сечилото може лесно намалување на дебел ноктите. 16 целосен маникир и педикир групи : вклучувајќи ги и големите нокти clippers, мртвата кожа clippers, bevel помине clippers, ноктите clippers, веѓа clippers, уво лажица, пинцети, blackhead игла, четка за чистење, Дијагонала педикир clipper, рамни педикир Clipper, младата Педикир clipper, нокти датотека, мртвите кожата вилушка, двострано тласкач, scraper.Лесно да се носат и место : Нашите нокти clipper комплет доаѓа со преносни кожа капак кој може да биде лесно да се отвори на допир на едно копче.Тоа е многу погодно, па можете да го носат во вашата торба секој ден и тоа изгледа многу елегантно и прекрасно.Она што го прави : добра за exfoliating, facials и маникир, за овие остри ножеви sculpt нив брзо и лесно.нашите нокти clipper ви овозможува да го одржи удобно и употреба conveniently The разноврсна нокти во собата може да ги задоволи сите ваши потреби, тоа изгледа стилски и има многу добра допир.Кожни торби погледнете повеќе посебни, па можете да ги даде како подарок, без разлика што на одмор, тоа е совршен избор за вас.

Избор на купувачот..