• Ново
Нога, Рака и Ноктите Производи за Нега; Помине Подобрување Алатки; Помине и ноктот Форцепс; Помине Clippers
zoom_in

Нога, Рака и Ноктите Производи за Нега; Помине Подобрување Алатки; Помине и ноктот Форцепс; Помине Clippers

DEN 275.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Високо квалитетен материјал : ова помине clipper е направен од високо-квалитет и многу издржливи метална да се осигура дека тоа може да го издржи тестот на времето, елегантен, добар изглед и остри, и нема да рѓа или да се прекине.Криви edge : ова помине clipper е дизајниран со криви сечилото според природната форма на ноктите за да се обезбеди точни и чисти сечење и да се избегне нагон за чешање на окото.Ергономски, лесна контрола и повеќе доверба во кастрењето.Пренослив дизајн : нишалка нокти датотека може безбедно да се користи како ноктите почиста, и приложените синџир, го прави лесно да се носат.Стави околу подобро да се чисти вашиот ноктите и да ги задржиме чиста и уредна.Лесен за користење : чистење на површината на ноктите и ги исклучите нечистотија и други дамки пред да ги користите, а Потоа го користите тешки помине clipper да се намали екстра ноктите, и, конечно, полски облик сакате со нокти датотека и прилагодување на рабовите на ноктите да ги направи мазна, така што нема да вашата кожа.Разноврсна апликација : ноктите clipper поставени се погодни за повеќе наврати, за домашна употреба, ноктите уметност, салон за убавина и сл.; Не можете да користите само поставени за да се намали вашите природни нокти и лажни нокти, но, исто така, се применува за да ги отстраните мртвите кожи, тешко пети ноктите, hangnails и ноктите кутикулите и така натаму. [материјал опис]Метал[производ перформанси]Високо квалитетен материјал : ова помине clipper е направен од високо-квалитет и многу издржливи метална да се осигура дека тоа може да го издржи тестот на времето, елегантен, добар изглед и остри, и нема да рѓа или да се прекине.Криви edge : ова помине clipper е дизајниран со криви сечилото според природната форма на ноктите за да се обезбеди точни и чисти сечење и да се избегне нагон за чешање на окото.Ергономски, лесна контрола и повеќе доверба во кастрењето.Пренослив дизајн : нишалка нокти датотека може безбедно да се користи како ноктите почиста, и приложените синџир, го прави лесно да се носат.Стави околу подобро да се чисти вашиот ноктите и да ги задржиме чиста и уредна.

Избор на купувачот..