• Ново
xinxinchaoshi Помине Clippers Поставите 6/7/8 Парче Сет на Ноктите Clippers Поставите Помине Сет за Лична Нега Поставите Професионални Педикир Поставите Убавина Поставите Педикир
zoom_in

xinxinchaoshi Помине Clippers Поставите 6/7/8 Парче Сет на Ноктите Clippers Поставите Помине Сет за Лична Нега Поставите Професионални

DEN 933.84

Износ
check Во форма достапна за нарачката

6/7/8-парче помине во собата, убаво дизајнирани нокти маска, мали и преносливо, удобно да го користите, трајни, и совршена изведба.Производот е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, остар, силни и издржливи.По повеќе полирање, тие имаат мазна и убава изглед и може да го намали дебели ноктите лесно и непречено.Ноктите поставите доаѓа со преносни кожа случај можат да бидат лесно отворени или затворени.Исто така е многу лесен и може да се носи со вас во вашата торба секој ден, или можете да ги носите со вас кога ќе патуваат.Производот е во согласност со човечкото тело научни дизајн, големината е соодветен, и на допир е многу удобно.Остар ноктите clippers лесно може да го намали дебели ноктите, и спречување на ноктите од пукање.Тоа е голем дар за роднини и пријатели, членови на семејството, родителите, сопрузи и сопруги.Тоа е неверојатен подарок за вашето семејство или пријатели.Име на производ : ноктите clippers set Product материјал : не ' рѓосувачки steel Product спецификација : 6/7/8 парче set Product големина : погледнете производ слика за детални size Tips : 1. Поради прирачник за мерење, некои мали грешки може да се случи, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.2. Поради различни агли и снимање светлина, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме да се разбере.3. Ве молиме имајте на ум дека кога чистење на производот, ве молиме да ги производ со вода и мека крпа во време и избришете го сув.4. Ве молиме имајте во предвид дека овој производ е лесно да се процени вашите прсти, ве молиме ставете ја во некое место надвор од дофат на деца, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Добредојдени да ги споделат и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Постојат и други лекови, во овој магазин, добредојдени сте да ја посетите повторно!.

6/7/8 piece set :
Product size:
Please refer to product picture for detailed size
1. Due to manual measurement, some small errors may occur, please refer to the actual product, thank you. :
2. Due to the different shooting angles and light, slight chromatic aberration may occur, please understand. :
3. Please note that when cleaning the product, please wipe the product with water and a soft cloth in time and wipe it dry. :
4. Please note that this product is easy to scratch your fingers, please place it in a place out of reach of children, thank you. :
5. If you find any problems with our products, please feel free to contact us via email, we will solve the problem as soon as possible. :
6. Welcome to share and feedback so that we can provide you with better products and services. :
7. There are other products in this shop, you are welcome to visit again! :

Избор на купувачот..