• Ново
Wxliner Дрвена Нога Када, Мазна и Нежна Педикир Буриња, Нога Бања Барел Нога Када (Боја : Дрво Боја)
zoom_in

Wxliner Дрвена Нога Када, Мазна и Нежна Педикир Буриња, Нога Бања Барел Нога Када (Боја : Дрво Боја)

DEN 5474.88

Износ
check Во форма достапна за нарачката

★ Зелена материјали : дрво направени од високо дрво, зелена, не-загадувачките, јасна и убава. ★ Двострано горниот дел на устата : тркалезна форма се справи со е удобен и издржливи. ★ Поцинкуван барел обрачот : не е лесно да ' рѓа, двојно засилување, не е лесно да попуштат, не е лесно да се откажат. ★ Дифузни криви chamfer дизајн : круг, мека, полна со добрина. ★ Функција : Нога бања може да биде влажна, промовирање на метаболизмот, убавина и убавина, олеснување на замор и подобрување на спиење.

Избор на купувачот..