• Ново
LoveinDIY Двојна Нога Massager Ролери (7 Реда), Се Ослободат Plantar Fasciitis, Стрес, Пета, Лак Болка - Shiatsu Акупресурата Релаксација, Одличен Божиќ Подарок
zoom_in

LoveinDIY Двојна Нога Massager Ролери (7 Реда), Се Ослободат Plantar Fasciitis, Стрес, Пета, Лак Болка - Shiatsu Акупресурата Релаксација,

DEN 671.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

7 Ред Двојна Нога Massager Ролери.Специјален дизајн за масажа на нозете, само да се стави на нозе на ролери за нога за месење.Преносни и сестрано да го користите под вашата канцеларија биро на работа или додека гледа ТВ за некои стрес олеснување.Дизајниран за да ги смири нога/ пета болка поради plantar fasciitis,замор, болка и други болка користење на акупунктурата/акупресурата поени.Возен дрво тркала со поени шила да им даде на вашиот инстант олеснување на болки во мускулите и зглобовите.Опис : - 7 Ред Двојна Нога Massager Ролери - со цел да ги смири нога/ пета болка поради plantar fasciitis,замор, болка и други болка користење на акупунктурата/акупресурата поени - Тркалање дрво тркала со поени шила да им даде на вашиот инстант олеснување на болки во мускулите и зглобовите. - Преносни и сестрано да го користите под вашата канцеларија биро на работа или додека гледа ТВ за некои стрес олеснување - Специјален дизајн за масажа на нозете, само да се стави на нозе на ролери за нога за месење.Спецификација : - Материјал : Дрво - Големина(L x W x H ) : Прибл.27.2 x 20.2 x 4cm/10.7 x x 8.0 1.6 inch Package Вклучува : 1 Парче Нога Масажа Roller Note : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Избор на купувачот..