• Ново
Нога Scrubber за Употреба во Туш Нога Почиста & Туш Нога Massager Нога Нега за Мажи & Жени за да се Подобри Циркулацијата, да ги Смири Achy Нозе & Намали Болката - Не се Лизга w/Вшм
zoom_in

Нога Scrubber за Употреба во Туш Нога Почиста & Туш Нога Massager Нога Нега за Мажи & Жени за да се Подобри Циркулацијата, да ги

DEN 263.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ТУШ НОГА SCRUBBER - Со стотици чистење на влакната од твоите нозе, ќе се добие чиста како тие никогаш не почувствувал.На влакната се во тешко да се постигне места помеѓу прстите, без да се превиткуваат.Лекување на себе си на нога спа искуство дома.НОГА MASSAGER - Нашата нога massager и scrubber ќе масажа на вашите уморни achy нозе, па тие може да се чувствуваат среќни повторно.Стигнат до секое притисок точка и масажа толку тешко или како светлина, како што би сакал.Ја ПОДОБРУВА НОГА И НОГАТА на ЦИРКУЛАЦИЈАТА - Добрата циркулација е од витално значење за лица здравје.Нога масажа е една од различни начини за подобрување на нога и нога циркулација за посреќно и поздраво вас.Се ЕЛИМИНИРА НОГА МИРИС Валкана нозе е никој не е пријател.Борба против нога мирис, комбинирајќи ги вашите омилени нога се мијат и масло од чајно дрво и мелез нога грижи далеку.ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Ако не сте целосно задоволни со нашата туш нога massager и scrubber вратите за целосна наплата без прашања праша.Нема Повеќе Свиткување или се Протегаат за Чистење на Вашите Стапала!Нема Повеќе Callus и Мртва Кожа!Нема Повеќе Досадни Мирис! 2021 Надгради Бело Големина Туш Нога Scrubber Мат со Не се Лизга Вшмукување Чаши. - Совршено нога нега третман за exfoliating, масажа, мазнење, стимулирање на нозете ваши во туш & бања. - Идеален за бремени жени, стари луѓе и повреди кои се соочуваат со потешкотии при свиткување во текот на чистењето на нозете. - Само да ги собереш нашите нога почиста мат, уживајте во топол дом нога спа и се здрави нозе од сега!Придобивките од Нога Scrubber & Масажа Мат : 1. Разлиствам нозе мртвите кожата и омекне callus. 2. Ублажување на нога болка додека работат, пешачење, трчање, итн. 3. Тепачки микоза, нога мириси и други предизвикаат проблеми. 4. Темелно чистење на стапалата и помеѓу прстите која е лесно да се занемаруваат во секојдневно чистење. 5. Подобрување на циркулацијата на крвта и масажа на точки на стапалата на нозете за да ги промовира во целиот добро.Спецификација : Боја : Сива Материјал : Природна Гума Големина : 31cm x 25cm Белешки за првата употреба : Природна гума scrubber мат може да биде надвор од форма за време на транспортот.Предлагам миење на мат со зовриена вода за да ја вратите оригиналната форма.

Color:
Gray
Material:
Natural Rubber
Size:
31cm x 25cm
Notes for the first use:
Natural rubber scrubber mat may be out of shape during transportation. Suggest rinsing mat with boiling water to restore the original shape. :

Избор на купувачот..