• Ново
2 Пакет Plug-in Nightlight LED Ноќ Светлина Ајфеловата Кула со Црвено Срце со Мрак-да-Зората Сензор за Детска Соба, бебе соба, Кујната, Ходникот
zoom_in

2 Пакет Plug-in Nightlight LED Ноќ Светлина Ајфеловата Кула со Црвено Срце со Мрак-да-Зората Сензор за Детска Соба, бебе соба, Кујната,

DEN 311.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

НАПОН : AC 110 V-220 V/50 HZ;Тековните : AC0.02 A;Моќност : 0.5 W. АВТОМАТСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ : Автоматски се пали само кога амбиентниот светлосни станува недоволен.ПРИКЛУЧЕТЕ се на власт,ноќ светлина според амбиентална светлина и светлината за автоматско регулирање на LED осветлувањето.Се КОРИСТИ : Топла Светлина Ноќни Ламби за Доењето и за Спална соба, Бања, Кујната, Ходникот, по Скали.НАЈДОБРИТЕ ПОДАРОЦИ : Уникатен и забава дизајн, оваа ноќ светлина ќе се направи прекрасен роденден подароци, Божиќ подароци, посета на подароци, или фестивали дарови на своите деца, дете, внук, внука, внука, внук, пријатели итн. "Топло Бела LED Plug-in Ноќ светлина 1.Тие ќе пониски нивоа на осветленост ако било амбиентална светлина е блиска со што се намалува вкупната потрошувачка на енергија и да е убаво функција. 2.Овие светла Се опремени со многу брзо дејство сензор модул дека е неверојатно брзо да било флуктуација на осветлување.Нема потреба да се грижите за тоа прикривање на друг приклучок или, како тие се доволно мали за да не блокира. 3.Употребата на заштеда на енергија и долг животен век на LED извор на светлина,може да се практикуваат работа повеќе од 50000 часа 4.Приклучете се на власт,ноќ светлина според амбиентална светлина и светлината за автоматско регулирање на LED осветлувањето 5.На ЛЕР самите се светли доволно, но тие не се blindingly светла и само навистина се обезбеди доволно светлина за да ја видите вашата непосредна околина (и опасности), исто како што и една ноќ светлина треба. 6.Можете да го добиете за да се фрли малку светло во ходникот, кујна, бања или на друг начин што може да се најдат себе си неблагодарен заедно во темница.".

Избор на купувачот..