• Ново
Новороденото Бебе Девојка Флорални Sleepwear Nightgowns со Headband Вреќи за Спиење Доаѓа Дома Тимови 0-6Months
zoom_in

Новороденото Бебе Девојка Флорални Sleepwear Nightgowns со Headband Вреќи за Спиење Доаѓа Дома Тимови 0-6Months

DEN 143.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

❤ Материјал : Памук Мешавина, нема да наштети на бебето здравјето на кожата, меки и удобни.Бебе Девојка Флорални Sleepwear,Nightgown со Headband,Вреќи за Спиење. ❤ Дизајн : Новороденче доаѓа дома облека, облека, флорални печатени, уникатен вратоврска дното дизајн обезбедува дека бебето не ќе добиете ладна, и многу топло.Топло за зимски sleeper gown или за лето воздух условено соба.Направи вашето бебе повеќе симпатична со една симпатична лак за печатење. ❤НАЈДОБАР ПОДАРОК : Бебе Девојка Sleepwear Флорални, Nightgown со Headband , Вреќи за Спиење , ние сме сигурни дека вашето бебе ќе љубов оваа навистина симпатична Sleepwear. ❤Повод : Совршен за роденден, фотографирање пука, Секојдневен, секојдневно носење, лице, семејство, подарок за вашето бебе.Погоден за бебе девојки 0-6months. ❤Забелешка : ве Молиме проверете ја големината на табелата внимателно пред да го купи објектот.Боја : A-виолетова | Големина : 0-3 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Fanveraka е нова продавница, имаме големи попусти повеќе од сите други продавачи.Ние го сфаќаме секој чекор сериозно подобро да им служи на нашите клиенти.Новороденото Бебе Девојка Sleepwear Флорални Nightgown со Headband Вреќи за Спиење Доаѓа Дома Тимови 0-6 Months.Големина : 70cm/27.56"(за 0-6 Months).

Избор на купувачот..