• Ново
Dongdexiu Видиме Замена на Делови за Батеријата на Задниот Поклопец за Huawei Нова 6 5G Телефон Додатоци
zoom_in

Dongdexiu Видиме Замена на Делови за Батеријата на Задниот Поклопец за Huawei Нова 6 5G Телефон Додатоци

DEN 1915.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

[Висок Квалитет] 100% сосема нова фабрика,безбедно и издржливи. [Видиме Замена Додатоци] Замени старите и оштетени мобилен телефон додатоци со нови, правење на вашиот телефон покорисно отколку било кога. [По-продажбата на Гаранција] Ако имате било производ или логистички проблеми, ве молиме контактирајте со нас да се реши.Видиме Замена на Делови за Батеријата на Задниот Поклопец за Huawei Нова 6 5 G Телефон Додатоци. 1. Задниот поклопец замена за Huawei Нова 6 5 G 2. Замени скршен или нефункционален назад домување покрие со нова 3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот 4. Целосно се вклопуваат и да работат 5. Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Избор на купувачот..