• Ново
Dongdexiu Видиме Замена на Делови за Huawei Чест 8 Батеријата на Задниот Поклопец Телефон Додатоци
zoom_in

Dongdexiu Видиме Замена на Делови за Huawei Чест 8 Батеријата на Задниот Поклопец Телефон Додатоци

DEN 1099.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

[Висок Квалитет] 100% сосема нова фабрика,безбедно и издржливи. [Видиме Замена Додатоци] Замени старите и оштетени мобилен телефон додатоци со нови, правење на вашиот телефон покорисно отколку било кога. [По-продажбата на Гаранција] Ако имате било производ или логистички проблеми, ве молиме контактирајте со нас да се реши.Видиме Замена На Делови За Huawei Чест 8 Батеријата На Задниот Поклопец Телефон Додатоци.Боја : Бела.

Избор на купувачот..