• Ново
Масажа Пиштол за Спортисти, Преносни Ударни Масажа Пиштол Професионални Длабоко Ткиво Масажа Пиштол за Болка со 6 Масажа Глави 20 Брзина Висок Интензитет на Вибраци
zoom_in

Масажа Пиштол за Спортисти, Преносни Ударни Масажа Пиштол Професионални Длабоко Ткиво Масажа Пиштол за Болка со 6 Масажа Глави 20

DEN 2083.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Болки во МУСКУЛИТЕ УБЛАЖУВА : Масажа пиштол длабоко ткиво може да помогне за ублажува тесни мускулите, болка, и беспомошна на грбот.Одлично за лична употреба, како и да се биде идеален за масажа уред за професионални корисници, совршен за физиотерапевт или chiropractor.CORDLESS & БАТЕРИЈА : Нашата мускулна massager пиштол има 2500m Ah висок квалитет на литиум батерија, осигурува 6 часа работно време(мала брзина), потребно 1.5-2 часа за да биде целосно наполнета. 4.1 lbs само, можете да го користите дома, салата, канцеларија, итн. 6 ЗАМЕНА МАСАЖА ГЛАВИ : Нашата длабока ткиво мускулите масажа пиштол има 6 замена глави, кои ќе ви овозможи да стигнат до секој мускул, силикони се справи со е подобро за грчевито држејќи се за, спречува да се лизга и паѓа од рака ,исто така, лесно за користење на жените.МОЌЕН МОТОР : грбот massager пиштол има 24 V brushless мотор и доста планирам намалување на шумот технологија што носи голема сила, но ниско ниво на бучава (35d B - 55d B) искуство. 20 Прилагодливи Брзини во пресрет на сите ваши потреби.Идеален за спортисти и луѓе кои работат надвор, или луѓе со повреди.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : NATWOAK massager пиштол длабоко ткиво има многу лесно да работат LED контрола, лесно можете да ја прилагодите брзината и вибрациите ниво.Опремени со преносни куфер, така што ќе можат да се релаксираат вашите мускули во секое време, насекаде.

Избор на купувачот..