• Ново
Farsaw Мини Масажа Пиштол,Длабоко во Мускулното Ткиво Massager за Релаксација,Ultra Light Доста Ударни Massager со 4 Масажа Глави,Батерија
zoom_in

Farsaw Мини Масажа Пиштол,Длабоко во Мускулното Ткиво Massager за Релаксација,Ultra Light Доста Ударни Massager со 4 Масажа Глави,Батерија

DEN 719.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

¡¾ULTRA-Светла масажа техника,тоа ќе го промовира циркулацијата на крвта и да ги зголеми мускулната контракција преку моќни висока фреквенција на вибрации на стимулација со зголемување на интензитетот од плитки да длабоко, да се релаксираат вашиот болка во мускулите и чекор по чекор.Можете да уживате во професионална масажа искуство насекаде!.Едно-копче за контрола, до 3000 револуции во минута, со вкупно 4 брзини, кој може да биде вклучен во согласност со лични потреби.Без разлика дали тоа е за релаксирање на мускулите по вежбање или дневни релаксирачката масажа, може да се најдат на вибрации амплитуда која ти одговара.

Избор на купувачот..