• Ново
SJNQJJ се Повлече Прозорци се Повлече до Бар, Power Station Натопи Станица и Гира Столче Повлече-Up Дома Затворен Еден Паралелно Бар Barbell Клупата Barbell Фитнес Опрема Дом Салата
zoom_in

SJNQJJ се Повлече Прозорци се Повлече до Бар, Power Station Натопи Станица и Гира Столче Повлече-Up Дома Затворен Еден Паралелно

DEN 1684.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Ве молиме да бидат сигурни да се купи, под нормални логистика, можете да ја примите вашата купени стоки во рамките 18-25 дена.Здрав и стабилна структура : Нашата потопување работна станица може да издржат максимална тежина од 300 фунти, е опремен со здрав квадратни челична рамка и има нула-отпорни слој за долгорочна употреба.Двојно стабилност : Наша моќ кула е Ж-во облик на база.Долго база нуди неколку полнење поени.Поддршка точки се направени на продолжената челик, со што се зголемува контакт област и нуди двојно стабилност.Мултифункционален Фитнес Опрема : Ова е мултифункционален нуркање станица која поддржува вертикална коленото лифт, push-up прозорци, push-up прозорци, и се повлече-up прозорци.Помага во регулирање и усогласување силни раце, core, рамењата, градите и грбот и горниот дел од телото.Безбедно и удобно обука : За да не се лизга за обука, нашите мултифункционален обука уред има задебелена поставата и удобно не се лизга рачки за седат прозорци и push-up прозорци со пена ролки може да ви помогне со обука.Материјал : челик pipe Applicable сцена : фитнес equipment100% задоволство гаранција : Вашето задоволство е многу важна за нас.Ако имате било какви прашања по добивањето на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во времето, ќе одговори и да го реши проблемот за вас во рок од 24 часа.Нашата компанија е посветена на обезбедување на клиенти со висок квалитет, ниска цена на производи на глобално купувачи.добредојдовте на нашиот магазин.Ние сме сосема нов и дејствуваат со интегритет.Ние само може да се заработи кредибилитет, но нема пари.Ви благодариме.

Избор на купувачот..