• Ново
V-Twin 27-0010 - Напред Контрола Footpeg Поддршка Хром
zoom_in

V-Twin 27-0010 - Напред Контрола Footpeg Поддршка Хром

DEN 1432.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Напред Контрола Footpeg Поддршка Хром.VT No : 27-0010 ОЕМ Бр : 42705-04 Хром footpeg поддршка за користење со XLC модели со напред контроли.Одговара : XL 2004-UP со напред контроли UOM : 2 - ПОСТАВЕТЕ Земја на Потекло : Увезени.

Избор на купувачот..