• Ново
HNC ECOLIFE Плетен Ѕид Кошница - Сет од 6 Ратан Цвет Ѕид Оркестарот - Ткаени Круг Ѕид Виси Уметност - Seagrass Daisy - Расадник Ѕид Оркестарот Цвеќиња - Бохемски начин на Живот - Де?
zoom_in

HNC ECOLIFE Плетен Ѕид Кошница - Сет од 6 Ратан Цвет Ѕид Оркестарот - Ткаени Круг Ѕид Виси Уметност - Seagrass Daisy - Расадник Ѕид

DEN 1283.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Ратан материјал : Ткаени ѕид панели се рачно изработени од страна на вешти Виетнамски занаетчии.Ако сте љубители на daisies, овој плетен ѕид кошница декорација е совршен прилог на вашиот ентериер.Декорација : Сет од 6 boho спална соба декорација дека ќе донесе природата во вашиот farmhouse.Boho стил ќе донесе убавина на ѕидот, девојка спална соба, цвет расадник ѕид декорација.Ако сте љубители на едноставен стил, тогаш оваа ратан цвет е дефинитивно за вас.Табела декорација : Ратан цвеќе ќе се направи вашата партија табела изгледаат прекрасно.Тие ќе го направи чинии изгледа атрактивно и гостите ќе се чувствувате задоволни и да уживате во партија повеќе.Ова ќе направи да се чувствувате посреќни.Подароци : Тоа ќе биде совршен за да имаат 6 групи на кружен ѕид украси во секој простор ви треба.Можете исто така да го користите како подароци за посебни прилики на годината како Божиќ, Нова Година, денот на Благодарноста, birthday (Роденден).Забелешка : Овој плетен ѕид оркестарот е handwoven толку мала несовршености или боја варијации се нормална функција, кои го прават секој производ уникатен.Покрај тоа, не се впие или миење овој сет директно подводни, тие треба да се чува на суво место.

Избор на купувачот..