• Ново
TOTOMO Верувај во Себе, Никогаш не се откажат од Винил Ѕид Decal Инспиративни Ѕид Фраза Налепница Позитивни Мотото Уметност Писма Дома Декор
zoom_in

TOTOMO Верувај во Себе, Никогаш не се откажат од Винил Ѕид Decal Инспиративни Ѕид Фраза Налепница Позитивни Мотото Уметност Писма

DEN 455.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Големина : 12 x12 во ( Букви 2 инчи висок).Умре-Намалување На Винил Decal / Мат Црн Финиш.УЧИЛИШТА И УЧЕНИЦИ : Одлична за соблекувални, училници, тимови, училишта, и дома.ИЗГЛЕДА ОДЛИЧНО!Во елегантни и модерни фонт изгледа одлично со секој ентериер.Може да се примени на било тешко, мазна површина како ѕидови, врати, прозорци, мебел.Оваа мотивациони decal е совршен додаток за да комплимент вашиот дом салата, домашна канцеларија или да ве потсетам на вашата нова година резолуција!Овие се исто така одлична за наставниците да ги потсетува своите ученици на училиште дека тие никогаш не треба да се откажат.Комплименти шкафче соба влезовите за спортски тимови, како и.Секој може да се користи секојдневно мотивациони потсетник, и оваа decal е апсолутно совршен за тоа.

Избор на купувачот..