• Ново
Gogoonly 144 Парчиња Помине Vinyls Матрицата Налепници Сет, 24 Листови 72 Различни Дизајни Симпатична Лесно Помине Уметност Помине Vinyls Помине Матрицата Листови - BH000807
zoom_in

Gogoonly 144 Парчиња Помине Vinyls Матрицата Налепници Сет, 24 Листови 72 Различни Дизајни Симпатична Лесно Помине Уметност Помине

DEN 119.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Избрани модели помине матрицата : пакет содржи 24 листови, а секој лист содржи 6 мали парчиња со 3 различни модели, 144 парчиња vinyls вкупно.DIY помине дизајн : одличен за да се создаде вашиот уникатен прекрасна ноктите дизајни; Направите убави нокти убавина со моден стил; Добар подарок за вашите најблиски или пријатели.Практична настава : се користи како помине уметност водичи или да ја напуштат holo модели на вашите нокти за екстра флеш; Тоа може да се држи добро за вашите нокти, па лак ќе не seep од под Лесен за употреба : 24 листови помине винил decals со симпатична и забава модели се достапни за прстите на рацете и нозете, така што може да се направи помине уметност во секунди DIY помине дизајн : одличен за да се создаде вашиот уникатен прекрасна ноктите дизајни; Направите убави нокти убавина со моден стил; Добар подарок за вашите најблиски или пријатели.Големина на : мал дел помине vinyls stencils големина е 1.18 x 1 инчи (30 мм x 25 mm); за Секој лист големина е 3.46 x 2.7 инчен (88 mm x 68 mm).Различни слатки модели помине налепница лист Пакет содржи 24 листови, 6 мали парчиња со 3 различни модели на лист, 144 парчиња vinyls вкупно.Моделите вклучуваат капка вода, риба, љубовта на срцето, скала, јавор, дрво прстени, роза, снег, пеперутка, ленти и други уникатен дизајн и сл.Мултифункционален винил нокти налепници На ноктите vinyls stencils може да се лепат директно, и можете да го користите лак за да додадете некои модели преку шупливи налепница.Тие, исто така, може да се примени за да ги красат бележник, поздрав картичка, ѕид decal, декоративни подарок gadgets, итн.Лесен за користење на матрицата налепници Со симпатична и забава модели, 24 листови помине vinyls stencils се достапни за прстите на рацете и нозете, така што може да се направи помине уметност во секунди.Следете ги инструкциите за да ја креирате уникатен изглед на вашите нокти.Инструкции : 1. Се применуваат полски на база на вашите нокти, нека се исуши целосно. 2. Место винил на вашите нокти. 3. Се применуваат лак на ноктите повторно, почекајте додека полски има потполно суви пред примена на topcoat, и потоа отстранете винил.Пакетот вклучува : 24 Листови помине vinyls комплет.

Избор на купувачот..