• Ново
YAWAN Рафинирани Мини Солидна Боја Патување Накит Пакување Накит Складирање Торба Преносни Earring Кутија Жените Накит Кутија Мини Прстен Кутија(Фланелен боксери,Сина)
zoom_in

YAWAN Рафинирани Мини Солидна Боја Патување Накит Пакување Накит Складирање Торба Преносни Earring Кутија Жените Накит Кутија Мини

DEN 223.92

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Име на производ : Мини прстен кутија.Пакет : 1 компјутер од Мини Прстен Кутија.Материјал : СТП или Фланелен боксери.Функција : Мини верзија дизајн,лесно да ги носите.Тоа може да се продавница за накит како што се прстени.Поради прирачник за мерење, ве молиме да се овозможи мерење на отстапување од 1-3cm.Функција : Мини верзија дизајн,лесно да ги носите.Тоа може да се продавница за накит како што се прстени.Пакет : 1 компјутер од Мини Прстен Box Material : СТП или Flannel Weight : 50g Product Име : Мини прстен box Color : Пинк/Зелена/Црвена/Navy Due во различни прикази и светлосни ефекти, вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата.Ви благодариме!Поради прирачник за мерење, ве молиме да се овозможи мерење на отстапување од 1-3cm.

Избор на купувачот..