• Ново
Avalaya Сјајот Црвени Обетки/Brooch/Pendant/Set Накит Кутија
zoom_in

Avalaya Сјајот Црвени Обетки/Brooch/Pendant/Set Накит Кутија

DEN 115.44

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Материјал : пластика.Должина : 6.0 cm (2.36") (надворешни).Ширина : 6.0 cm (2.36") (надворешни).Висина : 2.0 cm (0.79") (надворешни).Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Универзална црвена пластична кутија за накит со сјајот ефект заврши.Сет со бел памук вметнете со пре-сече слотови, да одговараат на pendant, обетки, brooch, ѓердан, во собата.Само совршен за таа посебна прилика!Надворешни мерки : 60mm L 60mm x W x 20mm H.

Избор на купувачот..