• Ново
angel3292 Earings Прашина-доказ Накит Складирање Кутија Силна Запечатување Пластични Видливи Водоотпорен Ѓердан се Прикаже Случај за Дома Прстен Екранот Носителот Практ?
zoom_in

angel3292 Earings Прашина-доказ Накит Складирање Кутија Силна Запечатување Пластични Видливи Водоотпорен Ѓердан се Прикаже Случај

DEN 35.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Направени од високо квалитетни пластични материјали, тоа е лесен, флексибилни, практично и не е лесно да се скрши.Благодарение на водоотпорен и издржливи функција, тоа може да биде поставен насекаде и се користи за долго време.Постојат 3 големини за вашиот изберете од S, M и Л ЈП филмот ќе биде форматот се издолжува по користење, но тоа може да биде вратена во нејзината првобитна состојба, со топол воздух компресор.Кој компактна големина и силна запечатување, овој случај не е лесно да се носат и може да ја спречи гребнатини предизвикани од отворен чување на накит.Таа е погодна за чување ѓердан, прстен, нараквица, монети, накит, pin и така натаму.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Опис : Кој компактна големина и силна запечатување, овој случај не е лесно да се носат и може да ја спречи гребнатини предизвикани од отворен чување на накит.Благодарение на водоотпорен и издржливи функција, тоа може да биде поставен насекаде и се користи за долго време.Направени од високо квалитетни пластични материјали, тоа е лесен, флексибилни, практично и не е лесно да се скрши.Постојат 3 големини за вашиот изберете од S, M и Л.ЈП филмот ќе биде форматот се издолжува по користење, но тоа може да биде вратена во нејзината првобитна состојба, со топол воздух компресор.Таа е погодна за чување ѓердан, прстен, нараквица, монети, накит, pin и така натаму.Точка Име : Накит Складирање Box Material : Plastic Features : Видливи, Преносни, Waterproof Colors : Жолта, Сина, Pink Size Детали : S : 7cm x 7cm/2.76" x 2.76" (Прибл.)М : 9cm x 9cm/3.54" x 3.54" (Прибл.) L : 11cm x 11cm/4.33" x 4.33" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Накит Складирање Кутија(Другите Не се Вклучени).

Избор на купувачот..