• Ново
JackCubeDesign Метал 3 Ниво Накит Екранот Стојат Дрво Организатор Хривнија Ѓердан Носителот Рек Закачалка Кула со Earring Прстен Фах Складирање Tabletop(Бела, 11.02 x 4.52 x 17.67 инчи) –
zoom_in

JackCubeDesign Метал 3 Ниво Накит Екранот Стојат Дрво Организатор Хривнија Ѓердан Носителот Рек Закачалка Кула со Earring Прстен

DEN 480.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

[3 НИВО ДИЗАЈН ЗА ПОДОБРА ВИДЛИВОСТ] - Овој three-tier дизајн ви овозможува да ги чувате и да прикаже повеќе ѓердани, на различни должини, сите на едно погодно ѓердан организаторот.Исто така, дизајниран со куките на двата краја, па вашиот накит нема да слајд исклучување на накит бар. [ДОДАТОК ФАХ] - удобен лента е за секоја сорта на накит или додатоци кои ги користите секојдневно.Користете ја како earring носителот, нараквица носител, или место за да се задржи вашата омилена прстени безбедно. [МОДЕРНА Лесно да се стави заедно, не е потребно собранието.Дали сте уморни од untangling вашиот ѓердани и нараквици?3 ниво накит застане е совршено решение за вас!Земи ѓердан што оди со вашата дневна облека, така погодно од многу лесно видливи накит застане.Она што го прави тоа дури и подобро е таму е послужавник за вашиот прстени или било кој друг накит треба да се продавница.Функционална Т форма, секоја рек претставува вашиот накит живеалиште и може да се одржи вашата долг ѓердан, нараквица, обетки, и други додатоци.Дизајнот е елегантна и убава, издржливи во функција, и големи во чување на способност и силен во спроведувањето на способност.Полјаците и на послужавник може да се тесно поврзани, така што структурата е стабилна и не е лесно да се добие ослободен.Може да се стави на вашиот облекување маса, во трговски центри, бутици, што ја прави вашата околина околу вас повеќе посебни.

Избор на купувачот..