• Ново
QuickSwap Рачно Изработени Обетки Clasps Накит Додатоци Злато Сребрена Боја Обетки Накит Правење На Резерви Kpop Додатоци -5167
zoom_in

QuickSwap Рачно Изработени Обетки Clasps Накит Додатоци Злато Сребрена Боја Обетки Накит Правење На Резерви Kpop Додатоци -5167

DEN 311.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

СОВРШЕН ПОДАРОК - Доаѓа во убав накит за подарок кутија.Идеален подарок за Денот на Мајката, Годишнина, Венчавка, денот на Благодарноста, Божик, Нова година, Денот на Вљубените, Роденден, Матура Сезона и Партијата за вашата девојка, партнер, пријателите, сопруга, мајка, ќерка и си истиот.ЛЕСНО ДА се НОСАТ : елеганцијата и едноставен флексибилност на ова парче да го направи модерно прилог на било облека, гламурозна додаток за повеќе формални прилики, или еден прекрасен подарок за вашата сакана.ОД ПРОИЗВОДИТЕЛОТ : Ние нудиме широк спектар на производи кои целото семејство ќе се љубов, од омилениот ликови да се движат брендови.Со цел да биде all inclusive, нашиот производ линии ќе биде за секого : жени, мажи, и секој друг.Ние нудиме прифатливи парчиња, додека никогаш не се даваа на квалитет.Грижа за Вашиот Накит : за Да го заштитите вашиот позлата, ве молиме да го отстраните вашиот накит пред миење на рацете, пливање, вежбање, чистење, и пред примена на било каков вид на лични тело производ.Чувајте ги вашите накит висок сјај со избегнување на контакт со сапун, парфем, лосион, шминка, коса и производи за чистење.Добра Услуга : Ние обезбеди 24/7 услуги на клиентите.Ние и ветуваме да ви донесе најдобри шопинг искуство.Среќен шопинг со доверба.страна : 20*12*6mm тежина : 2g Mainstone : AA+ Micro Круг Намали Кубни Zirconia Meterial : Боја циркон / Copper Function : Додатоци за DIY Earring Накит Making Standard : Никел Олово Кадмиум Слободни.

Избор на купувачот..