• Ново
Mitutoyo 395-274-30 BMD-100MX Микрометар, IP65, Сферични Лице, 75 мм-100 мм, 0.001 mm
zoom_in

Mitutoyo 395-274-30 BMD-100MX Микрометар, IP65, Сферични Лице, 75 мм-100 мм, 0.001 mm

DEN 8559.84

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Дизајниран за мерење на дебелина на ѕидот различни цевки.Со Ratchet Стоп за постојана сила.IP65 вода/прашина заштита.Оваа серија има две комбинации на мерење лица : сферични-рамно тип, и сферични-сферични тип.И двете се карбид падна.Mitutoyo 395-274-30 BMD-100 MX, Микрометар, Сферични Лице, S-S, 75-100 мм, 0.001 мм, IP65.

Избор на купувачот..