• Ново
Замена Црна Earpads Уво Влошки Перници Пена Опфаќа Перница Компатибилен со Rapoo H8000 H8060 H8020 Слушалки приклучок за Слушалки
zoom_in

Замена Црна Earpads Уво Влошки Перници Пена Опфаќа Перница Компатибилен со Rapoo H8000 H8060 H8020 Слушалки приклучок за Слушалки

DEN 119.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Направен од висок квалитет на пена и Протеини Кожа.Одлична замена за вашиот ислужени или изгубени уво влошки.Поудобно за вашите уши,за време на удобно слушање.Пакет се вклучени : 1 пар на Earpads (Слушалки не се вклучени).

Избор на купувачот..