• Ново
Основни Видиме Случаи CNC Делови Спојка D40L66 10мм-25мм Спојка Еластична Спојка Ноктот Спојка 45 Круг Челик Голем вртежен момент на Спојување (Внатрешен Дијаметар : 10 12)
zoom_in

Основни Видиме Случаи CNC Делови Спојка D40L66 10мм-25мм Спојка Еластична Спојка Ноктот Спојка 45 Круг Челик Голем вртежен момент

DEN 2032.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Пакување вклучуваат : 1pcs starcoupling. 45# челик.Нула backlash пренос.lmported обработка центар.D40 L66. Пакување вклучуваат : 1pcs starcoupling 45# челик Нула backlash transmissionlmported обработка center D40 L66.

Избор на купувачот..