• Ново
Delkevic Резервни се Лизга На компатибилен со Хонда CBR600 (1991-1998 година) со SS70 9 од не ' Рѓосувачки Челик Овална Пригушувач
zoom_in

Delkevic Резервни се Лизга На компатибилен со Хонда CBR600 (1991-1998 година) со SS70 9 од не ' Рѓосувачки Челик Овална Пригушувач

DEN 4799.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

CBR600 (1991-1998 година).Delkevic SS70 9" од не 'рѓосувачки челик овална mufflers се произведени од високо квалитетен 304 од не' рѓосувачки челик и се полира со огледало финиш.Овој краток пригушувач е агресивен се огласува со нашите без одбивни инсталиран.Оваа група ги вклучува сите потребни хардверски да се качи на пригушувач на моторот.Не rejetting или remapping е потребно по fitment на акции велосипед сепак ние секогаш се препорачуваат dyno тест.Ако мотор има други modificaitons да доза или издувен систем некои подесување може да се бара.Delkevic mufflers се рачно изработени од чисто квалитет на материјали за подобрување на вашиот мотор во двете перформанси и изглед.Сите Delkevic mufflers има отстранлив baffles.Нашите производи се дизајнирани да работат со акции подесување и немаат каталитички конвертор.Ако ви се наместени на вашиот велосипед далеку од акции, вашиот подесување може или не може да бидат компатибилни со нашиот систем.Ве молиме контактирајте со нас со измена и подесување прашања.Ќе бидете во можност да се задржи и да го користите вашиот центар стои со Delkevic цевки.Повеќето се лизга ons работа со една фабрика или резервни panniers со исклучок на високиот монтирање цевки.Ве молиме контактирајте не со било какви прашања во врска fitment или подесување.Една година на производство дефект гаранција.Ве молиме имајте во предвид : Сите Купувачи мора да плати за своите царински давачки, брокерски провизии или должност данок.Ве молиме да се испита вашиот можно данок и должност должи пред да нарачате.Ние нема да се смени царинската форми.

Избор на купувачот..