• Ново
ВИСТИНСКИ Frigidaire 241860803 Мраз Сад Собранието за Фрижидер
zoom_in

ВИСТИНСКИ Frigidaire 241860803 Мраз Сад Собранието за Фрижидер

DEN 1442.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Вистински Frigidaire замена дел.Дел # 241860803. Хокеј На Сад Во Собранието.Работи со следниве модели : FRS23 F4 CB0, FRS23 F4 CB2, FRS23 F4 CB3, FRS23 F4 CB4, FRS23 F4 CB5, FRS23 F4 CQ0, FRS23 F4 CQ2, FRS23 F4 CQ3, FRS23 F4 CQ4, FRS23 F4 CQ5, FRS23 F4 CW0, FRS23 F4 CW2, FRS23 F4 CW3, FRS23 F4 CW4, FRS23 F4 CW5, FRS23 F5 AB5, FRS23 F5 AB6. Го заменува дел број 241860803, 240323808, 240323808, 240323813, 218842802, 240323804, 218842802, 240323804. Опис на производот Треба освежување и кул мраз за вашиот пијалоци во било кое време со оваа мраз сад во собранието од Frigidaire.Вистинска замена дел, овој фрижидер парче ќе работи беспрекорно со своите соодветни модели.Апарати понекогаш имаат делови кои престане да работи, но ќе може да се заменат оние делови за многу помалку од добивање на нов апарат.Од Производителот Frigidaire 241860803 Мраз Сад Собранието за Фрижидер.Работи со следниве модели : FRS23 F4 CB0, FRS23 F4 CB2, FRS23 F4 CB3, FRS23 F4 CB4, FRS23 F4 CB5, FRS23 F4 CQ0, FRS23 F4 CQ2, FRS23 F4 CQ3, FRS23 F4 CQ4, FRS23 F4 CQ5, FRS23 F4 CW0, FRS23 F4 CW2, FRS23 F4 CW3, FRS23 F4 CW4, FRS23 F4 CW5, FRS23 F5 AB5, FRS23 F5 AB6, го Заменува дел број 241860803, 240323808, 240323808, 240323813, 218842802, 240323804, 218842802, 240323804. Вистинска Замена Дел.

Избор на купувачот..