• Ново
Ајкула VMP16 VACMOP за Еднократна употреба Тешко Подот со Правосмукалка и Четка Подлога Refills 16 Брои, Бела
zoom_in

Ајкула VMP16 VACMOP за Еднократна употреба Тешко Подот со Правосмукалка и Четка Подлога Refills 16 Брои, Бела

DEN 215.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Комплетно се чисти Сите во еден подлога.На VACMOP Подлога vacuums нагоре и се заклучува далеку остатоци во иновативни изградена-во нечистотија комората.Кој абсорбента mopping слоеви за чистење заглавени на валкано, обезбедување сјајна чисти подови.Мулти-слоевит четка влошки се соочи со тешка мензи.За употреба на СИТЕ запечатени подови—камен, тврдо, винил, ламинатни, плочки, мермер, линолеум и.Не-touch располагање—никогаш не допирајте валкани подлога повторно.Vacuums до она што другите подлоги им помогнам околу.Дизајнирани да работат со Ајкула VACMOP Cordless Вакуум Четка—само четка главата refills формулиран за да се овозможи целосно чист.Ајкула VACMOP за Еднократна употреба Тешко Кат Влошки вакуум и заклучување далеку остатоци во вграден во нечистотија комора додека абсорбента mopping слоеви отстрани влажни мензи и чисти заглавени на валкано, обезбедување сјајна чисти подови.На влошки се наменети за сите запечатени подови и се залагаат за тешки мензи—кога ќе завршиш, да фрли рампа оддалеченост без да се допира хаос.

Избор на купувачот..