• Ново
Златна Ѕвезда AWM94MB Relintless Looped Крајот Цевка Влажни Четка (Пакување од 12)
zoom_in

Златна Ѕвезда AWM94MB Relintless Looped Крајот Цевка Влажни Четка (Пакување од 12)

DEN 2091.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Нема да ги уништите или lint за рапави површини.Тешки насоки застане на секојдневните mopping.Fantail стил овозможува широка површина век, па дури и покриеност.Launderable.Relintless Микрофибер Looped Крајот Цевка Влажни Четка Држи До Нерамни Површини.

Избор на купувачот..