• Ново
Benro A48FD Класичен Алуминиум Видео Monopod, 3-Нога База и S4 PRO Рамен База Течност Видео Главата, Товар 8.8 lbs
zoom_in

Benro A48FD Класичен Алуминиум Видео Monopod, 3-Нога База и S4 PRO Рамен База Течност Видео Главата, Товар 8.8 lbs

DEN 5038.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .A48 FD Класичен Алуминиум Видео Monopod - S4 PRO Рамен База Течност Видео Глава - QR4 PRO Брзо Ослободување Плоча - за Носење - Benro 3 Година Ограничена Гаранција (Дополнителни 2 Година со Онлајн Регистрација).Pan & навалување заклучување, фиксна pan & навалување влечете, меур ниво.Две 1/4"-20 додаток месеци за прикачување на следење оружје или аудио рекордери директно на глава.Ова ви овозможува да прикачите додатоци, без потреба од кафез или екипаж да го стори тоа.Tilt range за S4 PRO е +90/-75 степен.На Benro A48 FDS4 PRO е патување-friendly флип заклучување видео monopod обезбедува 8.8 lb (4kg) товар капацитет идеален за Mirrorless и HDSLR камери.На S4 PRO Видео Monopod Комплет карактеристики на 3-нога заклучување база со топката заеднички за непречено и стабилни снимки заедно со обратна виткање нозе за компактен патување.На S4 PRO глава има 2-чекор Counterbalance (1 и 2) да се правилно рамнотежа целиот камера екипаж за неспокојот на работата.Независната пан заклучување ви овозможува да пан непречено, без да се сврти целата monopod.

Избор на купувачот..