• Ново
Arteza Професионални Акварел Моливи, Пакет од 3, A003 Делфин Сива, Растворливи во Вода, Моливи за Боење, Спојувањето, Дели & Акварел Техники
zoom_in

Arteza Професионални Акварел Моливи, Пакет од 3, A003 Делфин Сива, Растворливи во Вода, Моливи за Боење, Спојувањето, Дели & Акварел

DEN 1514.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Високо Пигментирани за Живописни Бои : да се Создаде прекрасни уметнички дела со овие акварел моливи и искуство пауза-отпорни јадра направени од lightfast пигмент дека нема да избледи со текот на времето.Мазна и Дури и Покриеност : Овие обоени моливи планирам без напор низ хартија.Тие се совршени за мешање, мешање и дели.Дизајнирана и Создадена од страна на Уметници : Тука во Arteza, ние се страстни за создавање на производи кои инспирираат.За нас, уметноста е израз на човечкото искуство.Тоа е причината зошто ние работиме за да ја направиме нашата уметност материјали достапни за сите луѓе.Ние се Грижиме За Нашите Клиенти : Ние сакаме да се осигурате дека имате големо искуство со нашите производи затоа што ние навистина се грижиме за нашите клиенти.Нашиот тим се стреми да создаде производи ние сме горди на.Ако имате било какви прашања поврзани со нашите производи, ве молиме да се допрат и ние ќе го направи тоа право.

Избор на купувачот..