• Ново
Осветлете iPhone Полнач Кабелот Молња Кабел [MFi Сертифициран од Apple Полначот] Тече LED Кул USB Полнење Кабел за iPhone 13 12 11 Про Max XR XS X/8Plus/7Plus/6Plus/5s/iPad и Повеќе (Сина, 3ft)
zoom_in

Осветлете iPhone Полнач Кабелот Молња Кабел [MFi Сертифициран од Apple Полначот] Тече LED Кул USB Полнење Кабел за iPhone 13 12 11

DEN 287.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【LED Светло До Apple Полначи за i Phone】Еднаш plug-in, ќе видите електрична енергија тече во телефонот, светлината тек се забавува како на батеријата се добива целосна и исклучува автоматски кога 100% се наплаќа.Особено во темнината, тоа е лесно да ги красат вашата простор, кул и иновативни, и ќе можете брзо да се најде вашите уреди во темница. 【MFi-Уверение i Phone Држачи за Кабел】i Phone Канапи Сертифициран од Apple.Изграден со оригиналниот чип, ветувањето нема порака за предупредување порака се појавува, гарантира дека вашите уреди се натоварени и полнење безбедно со максимална брзина. 【Брзо Полнење и Синхронизација】Tomoson Молња Кабел излезна моќност до 5 V 2.4 А, што е обезбедено од страна на високо-брзински безбедно полнење, и поддржува пренос на податоци брзина може да достигне 40~60 MB/S (480 Mbps), можете да уживате молња-брз трансфер на податоци и синхронизација. 【Ултра-Издржливи 3 нога i Phone Полнач】3 FT i Phone Полнач Мозок, можете слободно да се наплатат и да игра на вашиот уред низ вашата соба.Засилен анти-кршење дизајн, кабли можат да доведат до 50.000+ свиткување тестови, ефикасно да се заштити внатрешната јадрото на вашиот телефон од кршење. 【Она што Ќе Добиете за】1x Apple Полнење Мозок, Една година Гаранција и Пријателски и Брза услуга по продажбата.

Избор на купувачот..