• Ново
Осветлете iPhone Полнач Кабелот Молња Кабел [MFi Сертифициран од Apple Полначот] Тече LED Кул USB Полнење Кабел за iPhone 13 12 11 Про Max XR XS X/8Plus/7Plus/6Plus/5s/iPad и Повеќе (3ft, Зелена)
zoom_in

Осветлете iPhone Полнач Кабелот Молња Кабел [MFi Сертифициран од Apple Полначот] Тече LED Кул USB Полнење Кабел за iPhone 13 12 11

DEN 287.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【LED Светло До Apple Полначи за i Phone】Еднаш plug-in, ќе видите електрична енергија тече во телефонот, светлината тек се забавува како на батеријата се добива целосна и исклучува автоматски кога 100% се наплаќа.Особено во темнината, тоа е лесно да ги красат вашата простор, кул и иновативни, и ќе можете брзо да се најде вашите уреди во темница. 【MFi-Уверение i Phone Држачи за Кабел】i Phone Канапи Сертифициран од Apple.Изграден со оригиналниот чип, ветувањето нема порака за предупредување порака се појавува, гарантира дека вашите уреди се натоварени и полнење безбедно со максимална брзина. 【Брзо Полнење и Синхронизација】Tomoson Молња Кабел излезна моќност до 5 V 2.4 А, што е обезбедено од страна на високо-брзински безбедно полнење, и поддржува пренос на податоци брзина може да достигне 40~60 MB/S (480 Mbps), можете да уживате молња-брз трансфер на податоци и синхронизација. 【Ултра-Издржливи 3 нога i Phone Полнач】3 FT i Phone Полнач Мозок, можете слободно да се наплатат и да игра на вашиот уред низ вашата соба.Засилен анти-кршење дизајн, кабли можат да доведат до 50.000+ свиткување тестови, ефикасно да се заштити внатрешната јадрото на вашиот телефон од кршење. 【Она што Ќе Добиете за】1x Apple Полнење Мозок, Една година Гаранција и Пријателски и Брза услуга по продажбата.Материјал : TPE, оптички влакна, бакарна жица, алуминиум легура главата.Кабел Должина : 3 FT.Наведнуваат животниот век : 50.000 пати.Полнење на струјата : 2.4 А. брзина на Пренос : 480 Mb/s.Прегреат заштита : √.Overcharge заштита : √.Краток спој заштита : √.Ќе добиете : 1 x 3 FT i Phone Држачи за Кабел (Кутија спакувани).Услуга : Една година Замена и 24 часа по мерка за поддршка на корисниците. √ i Phone 12 / 12 Pro / 12 Про Max / мини. √ i Phone 11 / 11 Pro / 11 Про Max. √ i Phone XS / XS Max / XR / X. √ i Phone 8 / 8 Плус / 7/ 7 Плус / 6s Плус / 6s. √ i Phone 6 Плус / 6 / 5s / 5в / 5 / SE. √ i Pad Про 10.5" / 12.9" / 9.7" / i Pad Воздух / Air 2 / Air3 10.5". √ i Pad Воздух / Air 2 / Air3 10.5". √ i Pad mini 2 / мини 3 /мини 4 / i Pad 4 Генерација. √ i Pod touch 5-то и 6-та Генерација / i Pod nano 7 Генерација. √ и повеќе apple уреди.Најновата led светло-up кул i Phone држачи за кабел. 2.4 тековната брзо полнење и 480 Mb/s брзина на пренос ви даде најмногу пријатен живот. 3ft дизајн должина е погодно за вас да го користите дома, во канцеларија или на пат, и е погоден за употреба со ѕид полначи за во автомобил полнач адаптери, моќ на банките и преносни полначи информации за батеријата.Кога го полните вашиот уред, тоа е навистина забавно да се види шарени струја тече низ кабли.LED светло е мека и не блескави, и нема да ги вознемири или да ви го одвлекува вниманието возење, кога и се спие. √ i Phone 12 / 12 Pro / 12 Про Max / мини√ i Phone 11 / 11 Pro / 11 Про Max√ i Phone XS / XS Max / XR / X√ i Phone 8 / 8 Плус / 7/ 7 Плус / 6s Плус / 6s√ i Phone 6 Плус / 6 / 5s / 5в / 5 / SE√ i Pad Про 10.5" / 12.9" / 9.7" / i Pad Воздух / Air 2 / Air3 10.5"√ i Pad Воздух / Air 2 / Air3 10.5"√ i Pad mini 2 / мини 3 /мини 4 / i Pad 4 Генерација√ i Pod touch 5-то и 6-та Генерација / i Pod nano 7 Генерација√ и повеќе apple уреди.

Избор на купувачот..