• Ново
USB C до HDMI Адаптер, QCEs USB-C Multiport Центар со PD Полначот 4K Преносни Клупа Компатибилен со Samsung Dex Станица Галакси S20 S10 S10+ S9 S8 Плус Забелешка 10/9 Табот S4 MacBook Pro/Ер 2019 iPad Про
zoom_in

USB C до HDMI Адаптер, QCEs USB-C Multiport Центар со PD Полначот 4K Преносни Клупа Компатибилен со Samsung Dex Станица Галакси S20

DEN 407.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

USB Тип В за HDMI Центар адаптер совршено поддршка Samsung " DEX режим(десктоп искуство) за Галакси Забелешка 10/9/8, Галакси S8/S8+/ S9/S9+/ S10/S10e/S10+/S20/S20+/S20 Ултра, Huawei Колега P20/P30. Исто така, поддршка на Новиот Mac Book Pro/Mac Book Air 2019 i Mac, Површината Книга 2 кој со USB-C(Thunderbolt 3) пристаништа.ЗАБЕЛЕШКА : Мора да ги обезбеди моќ да адаптер за " DEX РЕЖИМ.Ве молиме имајте предвид дека иако тоа е работа на адаптерот температура ќе биде во опсег од 0~140℉, Не грижете се, тоа нема да се загрее повеќе.Ажурирани за Префрлање Dock - Мали и Преносливо, само plug and play.Помала потрошувачка на енергија, се прошири на животот на производот.Нашите HDMI Адаптер за потребите на некоја надворешна сила.USB C до HDMI Адаптер поддршка до 4 K резолуција (3840 x 2160 @ 30 Hz) со Прошири и Огледало на Владата за Macbook Pro/Воздух и друг вид C уреди, наназад компатибилен 1080 P.Испорачува high-definition аудио и видео.Но Оригиналниот Samsung " Dex Станица само поддршка за 1080 P резолуција. 3-во-1 Мултифункционален - Поддршка Samsung " Dex режим, уживаат голем екран со USB C AV Дигитални Multiport адаптер.USB C до HDMI Адаптер=Switch Клупа+Samsung " Dex Станица+USB C Конвертор - Совршен поддршка за Samsung Галакси S20/S10/S9/S9 Плус/S8/S8+/Note10/9/8/Табот S4, Mac Book Pro 2016/2017/2018/2019/Mac Boo Ер/i Pad Про 2018/2019, Dell XPS 13/15 Површината Книга 2 и повеќе тип c уреди.QCEs нуди професионални услуги на клиентите & техничка поддршка.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако треба поддршка.

Избор на купувачот..