• Ново
Нова Рамнотежа на Жените Свежи Пена Roav V1 Работи за Чевли
zoom_in

Нова Рамнотежа на Жените Свежи Пена Roav V1 Работи за Чевли

DEN 848.16

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Навистина Уникатен : Нова Рамнотежа Свежи Пена Roav v1 трчање се ultimate во секојдневен спортски стил.Спарување храбар, атрактивен изглед со кадифен удобност, овие cushioned трчање се во лигата на нивните сопствени.Свежо Пена Midsole : се Чувствувате како да сте трчање или одење во облаците.Првата од трите заштитен технологии во овој спортски чевли, Свежи Пена midsole амортизирање прецизност е конструиран за да се испорача на ултра-cushioned, лесни возење.NDurance Outsole : Чекор до вашата игра без да се носи надвор вашиот омилен трчање.Ndurance гумени outsole технологија обезбедува супериорни издржливост во високо-носат области за да им помогне да се добие повеќе од чевли.Ултра Пета : Овие неутрален трчање се пофали со главата-претворање пета кој што ја врши, како и тоа да изгледа.Ултра Пета дизајн прегратки задниот дел на стопалото за сит, поддршка одговара.Овој уникатен пета работи заедно со bootie горниот дел за сите-ден удобност. 8мм се Откажат : Овие лесни чевли функција пета-да-пети пад од околу 8мм.Поради variances создадени во текот на развојот и производствени процеси, референци за 8мм се приближни.Импресивната Нова Рамнотежа свежи пена Roav трчање се натоварени со вградена технологија за да се направи вашиот ден се Повеќе пријатно.На midsole карактеристики свежи пена амортизирање кој дава чувство на кадифен удобност додека останатите лесни.Ndurance технологија го прави гумени outsole потрајни, па можете да ги носат овие чевли без разлика дали сте strutting на тротоарот или џогирање off-road.Ултра пета е стратешки дизајниран да прегратка на задниот дел на ногата, за повеќе поддршка одговара.Овие тренингот чевли се дизајнирани со вашиот комфор во умот.

Избор на купувачот..