• Ново
во Ѕидот Кутија + Штекер Pwr Типтроник
zoom_in

во Ѕидот Кутија + Штекер Pwr Типтроник

DEN 839.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Инсталира хоризонтално помеѓу 16" центри, вертикално на една студ, Обезбедува организирана, вдлабнати простор за вишок кабли, Обезбедува AC чистење без загуба на енергија, Сертификати : ETL Одобрена, Боја : Црна.PAC521 P Карактеристики : -Во-ѕидот кутија со штекер средството за смекнување на косата.-Ја заменува потребата за штекер.-Обезбедува AC чистење без загуба на енергија.-Моќ средството за смекнување на косата е невидлив и вдаден во во-ѕидот кутија.-Обезбедува организирана, вдлабнати простор за вишок на кабли.-Направен во САД.Боја/Крај : -Боја : Црна.Димензии : -11.5" H x 7.4" W x 3.8" D, 9.7 lbs.

Избор на купувачот..