• Ново
Мајк Вилијамс, Лос Анџелес Полначи, ЛА, Потпишан, Autographed, Фудбал, Мини Шлем, на ГРБ со Доказ Фотографија на Мајк Потпишувањето Ќе Бидат Вклучени
zoom_in

Мајк Вилијамс, Лос Анџелес Полначи, ЛА, Потпишан, Autographed, Фудбал, Мини Шлем, на ГРБ со Доказ Фотографија на Мајк Потпишувањето

DEN 2879.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

МАЈК ВИЛИЈАМС ПОТПИША МИНИ ШЛЕМ.ДОКАЗ ФОТО ЌЕ БИДАТ ОПФАТЕНИ СО ТОЧКА.МИНИ ШЛЕМ БЕШЕ ПОТПИШАН СО ЦРНА SHARPIE.ГРБ ЌЕ БИДАТ ОПФАТЕНИ СО ТОЧКА. 100% АВТЕНТИЧНИ AUTOGRAPH. *СЕРТИФИКАТ ЗА АВТЕНТИЧНОСТ(ГРБОТ)-СЕКОЈ ОБЈЕКТ ДОАЃА СО ГРБ.СИТЕ МОИ AUTOGRAPHS СЕ 100% АВТЕНТИЧНО И ДОБИЕНИ СЕ ОД МЕНЕ ЛИЧНО. *ДОКАЗ СЛИКИ-ДОКАЗ ФОТОГРАФИИ ВО МОЈОТ АУКЦИЈА НЕ МОЖЕ СЕКОГАШ ДА БИДЕ ТОЧНАТА СТАВКА СЕ НАДДАВАЊЕ,НО ПОКАЖУВА СПОРТИСТ (А) ЗА ПОТПИШУВАЊЕ ЗА МЕНЕ.

Избор на купувачот..