• Ново
Vitabath Оригинални Пролет Зелена Минерална Бања Впие Исполнет со Борови, ружино дрво & Пачули - Мускулите Опуштање Море Соли & Кожата Навлажнувачки Масла - Суровост-Free -
zoom_in

Vitabath Оригинални Пролет Зелена Минерална Бања Впие Исполнет со Борови, ружино дрво & Пачули - Мускулите Опуштање Море Соли & Кожата

DEN 792.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ДОНЕСЕ БАЊАТА ЗА ВАС - Впие во кожата, омекнувачки бенефиции додека ослободување на тесни, болки во мускулите и болки и болки со својата специјална мешавина на стрес-ослободување состојки.Нашите мешавина на витамини и moisturizers исто така, може да се користи како exfoliating чистење за лактите или flakey точки или поглезите уморни нозе со топла нога на кафе.ВРЕМЕ е ДА се РАЗВИВАМ - се Издигаат далеку во бања на пачули и борови, лесно го помина со спогодба на ружино дрво.Мртвото Море, солена комбинација, која ќе detoxify и негуваат вашата кожа, како и релаксира вашето тело и ум кој уникатна комбинација на минерали, витамини, и борбата против масла.Го НЕГУВААТ ВАШАТА КОЖА - Нашите Оригинални Пролет Зелена нега на кожата линија е полна со хранливи материи и антиоксиданси да се хранат жеден кожата помага да се смири, да се смири и да се подобри целокупниот изглед и текстура на дехидрирана кожа.Се ЧУВСТВУВААТ ДОБРО ЗА ОНА што ЌЕ се СТАВИ НА ВАШАТА КОЖА - Нашите подмладителен минерални впие е исполнет со ботанички екстракти и се слободни од бои.Нашите производи никогаш не се тестираат врз животни.СТРАСТ ЗА ЛИЧНА НЕГА - За 60 години, имаме развиена премиум бања и производи за нега на тело.Ние сме посветени на безбедност, квалитет, иновативност, и да се обиде да ја надмине нашите клиенти очекувања.Оваа прекрасна Мртвото Море Сол минерални впие содржи специјална мешавина на витамини и навлажнувачки масла кои се ослободат затегнати мускули, тивко умот и да дава оптимална релаксација.

Избор на купувачот..