• Ново
OGANA CELL 2 Пакет Peptide Торнадо Чистење 4.06 fl.оз. (120ml) - 200ppm Peptide & Орев Школка Пелети Содржани Навлажнувачки Лицето Чистење Миење, ги Отстранува Мртвите Клетки на Кожата за ?
zoom_in

OGANA CELL 2 Пакет Peptide Торнадо Чистење 4.06 fl.оз. (120ml) - 200ppm Peptide & Орев Школка Пелети Содржани Навлажнувачки Лицето

DEN 1656.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Бакар Tripeptide-1 Peptide која е ефикасна за нега на кожа се опорави, зголемување на elastictiy и antioxidation.Acetyle Hexapepide-8 Peptide дека е симбол за "Ширење на Ботокс'.Тоа е moisturized компонента која е првично од кожата на природната влажност на фактор кој ја задржува влагата рамнотежа.Помага да се отстрани загадувачи и keratin и олеснување на кожата замор.Тоа е високо перат, но не предизвика никаква вирус на кожата.Тоа ги отстранува различни загадувачи и отпад со силни средства за чистење моќ применува со OGANA Клетки БИО технологија и чисти ultrafine прашина да се направи вашата кожа чиста и мека.Peptide Концентрација Торнадо Чистење чисти длабоко и нежно порите од мртвите клетки на кожата, вишокот на масло,ја сочинуваат и нечистотии без иритации.Формулацијата со кожата-friendly состојки ги отстранува нечистотии природно.Бакар Tripeptide-1 Peptide која е ефикасна за нега на кожа се опорави, зголемување на elastictiy и antioxidation.Acetyle Hexapepide-8 Peptide дека е симбол за Ширење на Ботокс.Тоа е moisturized компонента која е првично од кожата на природната влажност на фактор кој ја задржува влагата рамнотежа.Помага да се отстрани загадувачи и keratin и олеснување на кожата замор.Тоа е високо перат но не предизвика било вирус на кожата.Тоа ги отстранува различни загадувачи и отпад со силни средства за чистење моќ применува со OGANA Клетки БИО технологија и чисти ultrafine прашина да се направи вашата кожа чиста и мека.Peptide Концентрација Торнадо Чистење чисти длабоко и нежно порите од мртвите клетки на кожата, вишокот на масло,ја сочинуваат и нечистотии без иритации.Формулацијата со кожата-friendly состојки ги отстранува нечистотии природно.

Избор на купувачот..