• Ново
Супер Симпатична Мачка Керамички Сос Јадење,Мини Страна Леќата Јадење,Condiment Јадења,Суши Соја Потопување Сад,Снек Служат Јадења,Meow Порцелански Мала Чинијата Set(Пост
zoom_in

Супер Симпатична Мачка Керамички Сос Јадење,Мини Страна Леќата Јадење,Condiment Јадења,Суши Соја Потопување Сад,Снек Служат Јадења,Meow

DEN 239.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Совршен подарок за куќа-горд мачка љубовник,Ќе ги добиете сите шест дизајни за секој сет ќе ги купите!.Една симпатична големина за мирудии, зачини, па дури и накит ,Доаѓа со 6 различни мачка шема во центарот.Најдобро за сос и оцет, исто така, може да се сервира ладно јадење, kimchi, итн,чудат спектар на kitty мотиви да се расположи секој оброк.Простор за заштеда, пластовидно дизајн,отпорни на Топлина и на врвот-управување со машина за миење садови безбедно.Забелешка : ве Молиме прочитајте ги димензии внимателно подолу, Димензии (дијаметар) : 2.8 инчи (7.3 см), Материјал : Порцелански (Керамика).

Избор на купувачот..